“Tecrübe Konuşuyor” Semineri

Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Denizcilik Meslek Yüksek Okulu tarafından tertip edilen “Tecrübe Konuşuyor” etkinliğine Konomar, Mira Marine, Navi Maritime, Doğanbey Denizcilik ve Rana Denizcilik firmaları katıldılar. Firmaları, Konomar firması sahibi Mutlu YELTEN, Mira Marine firması sahibi Serhat Barış TÜRKMEN, Navi Maritime firması sahibi Süleyman UMUR, Doğanbey Denizcilik DPA/CSO Necla Gençer, Rana Denizcilik teknik müdürü Murat Bakal temsil ettiler.

Temsilciler öncelikle okula müdür olarak yeni atanan Doç.Dr. İbrahim Sertçelik’i makamında ziyaret ederek başarılar diledikten sonra okulun mevcut durumu ve yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi aldılar. Doç.Dr. İbrahim Sertçelik, temsilcilerin aynı zamanda Karamürsel Denizcilik MYO mezunu olmalarının etkinliğe katılan öğrencilere örnek olması açısından oldukça önemli olduğunu ve bununla gurur duyduklarını belirtti.

Yaklaşık iki saat süren etkinlikte katılımcılar iş yaşantılarındaki tecrübelerini öğrenciler ile paylaşıp tavsiyelerde bulundular ve sorularını cevaplandırdılar. Yoğun katılımın olduğu etkinlik çok samimi bir ortamda gerçekleşti. Plaket töreninin ardından etkinlik sona erdi.

Başa dön